DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

MODELÁŽ NEHTŮ a MANIKÚRA.... za slušné ceny

Kosmetika‚ ozdravné a redukční prog
Kosmetika‚ ozdravné a redukční prog...
 
 
 

Kosmetika

a

Kosmetické programy

... kosmetické přípravky jsou důležité pro krásnou a zdravou pleť a aby i zralá žena měla zdravou a pěstěnou pleť, jsou pro ni tyto přípravky nezbytné ...

 
Kosmetika, se kterou pracuji, ošetřuje a pěstí pleť pouze na bázi vitamínů a minimálně z 55% z ALOE VERA. 
Můžete se těšit diamantovou mikrodermabrazi, ultrazvukovou špachtli, fotonové léčivé světlo, galvanické zapracování vitamínového a kolagenového séra a samozřejmě i kyseliny hyaluronové.
Nechybí ani příjemná ruční masáž.
 

Denní péče

Pro každodenní ošetření pleti potřebujeme pleťové mlíčko, toner a denní krém.

Samozřejmě, že výsledek závisí na kvalitě a hlavně SLOŽENÍ kosmetiky, kterou používáte. Neznamená, že když si pořídíte drahou kosmetiku z reklamy, bude vhodná i pro vaši pleť. Každý člověk je jiný,natož naše pleť .. a uznejte, jistě si zaslouží co nejlepší ošetření a kvalitu.

 

Noční péče

Noční ošetření obličejové části a dekoltu je základem péče o pleť. Použváme odličovač, čistící pleť. mlíčko, toner a noční NEMASTNÝ krém.

Jelikož během spánku nevystavujeme pleť vnějšímu nepříznivému ovzduší a prachu, může se regenerovat, vyživit a být přpravena na další den. Ale k tomu potřebuje výživný a kvalitní noční krém, který pouze "neucpe" póry mastnotou.

 

Oční péče

S oční péčí bychom měly začít včas, jelikož od 25 let je už důležité oční péči brát jako samozřejmost. Čím déle se začne, tím hůře se pak zvýrazňující se nedostatky po pár letech odstraňují.

 

Týdenní péče

Pleťové masky jsou nedílnou součástí péče o pleť. I zde je však důležité, jakou masku a jakým způsobem ji používáte. Špatný výběr a nevhodné použití by mohlo naopak naší pleť zhoršit než nás vylepšit.

 

Použitá kosmetika

Díky složení se tato kosmetika hodí nejen pro normální a zdravou pleť, ale i pro suchou, mastnou nebo i pro pokožku trpící kožním onemocněním ( jako např. lupénka, ekzém, červené žilky atd. ). Je rozčleněna do několika kometických řad a každá řada je určena pro jiný tip pleti.

 

ZEITGARD Serox

ZEITGARD Nanogold

ZEITGARD Beauty Diamonds

ZEITGARD Powerlift

Kosmetické programy

Kosmetické programy zahrnují veškerou potřebnou kosmetickou výbavu na dobu 4 měsíců. Kromě toho vybavení je v kosmetickém balíčku zahrnut i bonus.

 Bonusem kosm.programu je ošetření pleti ZDARMA po celou dobu programu 1x měsíčně, dle Vašich potřeb.

 

Ozdravné programy

ve spolupráci s profesionální fitnes a výživovou poradkyní

Žijeme hektickým stylem života a k tomu všemu nás ještě obklopuje ne zrovna ideální ovzduší plné toxínů, smogu a prachu. Nevyjímaje také naše stravovací návyky, "neřesti" a slabosti jako je kouření, alkohol, káva apod. Prostě a jednoduše, naše tělo má s námi velkou trpělivost a projevuje dokonalou toleranci, tohle všechno ustát. Ale na jak dlouho se na něj můžeme spoléhat a donekonečna ho zatěžovat ?? Proto bychom mu měli také dopřát odpočinku a naše útroby pročistit.

Tento ozdravný program je detoxikační, pročišťuje tělo a zbavuje ho toxínů. Zprůchdňuje střeva a obnovuje bioflóru.

 

Redukční programy

spolupráce s profesionální fitnes a výživovou poradkyní

Máte-li nadváhu, vězte, že nejste sami. V poslední době lidí s nadváhou velice přibývá, ale ne každý se s tím smíří. Chcete-li to změnit a máte pevou vůli, je nasnadě začít.

Redukční program funguje na vitamínech  a minerálech a hlavně bez "jo-jo" efektu. Takže není třeba zoufat nad číselnou hodnotou na naší osobní váze, ale je třeba začít jednat.

U ozdravných a redukčních programů jsou konzultace, poradny a převažování po celou dobu programu samozřejmě zdarma. Všechny tyto služby jsou Vám poskytovány dle Vašeho přání a požadavků.

 

... přijďte se nechat hýčkat a pěstit. Těším se na Vás v našem kosmetickém studiu ...