DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

MODELÁŽ NEHTŮ a MANIKÚRA.... za slušné ceny

Způsoby provedení

Způsoby provedení ...

Zpevnění Vašich přírodních nehtů

Zpevnění se provádí bez prodlužování, pouze se Vaše nehtíky potáhnou pro zpevnění gelem. Poté se vytvoří permanentní francouzská manikúra, lakování či zdobení (dle Vašeho přání ) a vše se znovu překryje vrstvou gelu.

Prodlužování nehtů pomocí tipů

Je to nejčastěji užívaná metoda prodlužování. Nehtíky se upraví, odstraní se kůžička - pokud je to zapotřebí a přistupuje se k lepení tipů. Ty se po přilepení musí upravit do Vámi žádaného tvaru a dál už jen následuje práce s gelem a zdobení.

Nevýhodou tohoto způsobu prodlužování je zdlouhavé broušení tipů a v neposlední řadě i užití lepidla pro upevnění tipu. Je sice zdravotně nezávadné, ale stejně je to jen lepidlo, z kterého Vaše nehtíky vstřbávají některé chemické složky, které jim nejsou zrovna ku prospěchu a Váš nehet ho nemusí přijmout.

Ale to se stává opravdu velice zřídka, dnešní lepidla pro profesionální modeláž jsou již velice kvalitní.

I když je tato metoda časově náročnější i pracnější, kupodivu je nejlacinější.

Prodlužování nehtů pomocí šablony

Toto prodlužování je k Vašim nehtíkům velice šetrné ( nepoužívá se žádné lepidlo ani nic podobného ) a přitom, co se týče kvality a pevnosti, nemají konkurenci.

Ovšem podmínkou pro tento způsob prodloužení je délka přír. nehtů aspoń 2mm nad bříškem prstíku.

Toto prodloužení je kratší o pracné pilování ( jako u tipů ), používá se zde pouze gel a Vaše nehtíky to velice ocení, jelikož nebudou tolik namáhané jako při lepení tipů.

Sice je tato modeláž o něco dražší, ale vyplatí se.

Permanentní francouzská manikúra

Význam tohoto názvu je jistě známý, ale nejde jen o bílé špičky nehtů. Dnes už to nejsou jen rovně nebo do obloučku zakončené špičky ( je mnoho způsobů a tvarů, jak provádět permanentní francii ) a bílá není zdaleka jediná použitelná barva. Na výběr je mnoho barevných gelů nebo barevných průhledných gelů a co třeba glitry ( v nejrůznějších barvách ) ... a ještě nám zbývá nespočetně kombinací. Ale to už záleží na Vašem vkusu , výběru a fantazii.

Zdobení

 ... co k tomu dodat, snad jen to, že zdobení může být od jemných kytiček či nenápadných linek až po výrazné a dokonce až extravagantní nálepky, kamínky, malůvky, plody ovoce nebo pearcing apod.

... možnostem se meze nekladou ...