DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

MODELÁŽ NEHTŮ a MANIKÚRA.... za slušné ceny

Lifting obličeje a dekoltu

Vítejte na stránce gelovenehtiky.jsemin.cz v sekci Lifting obličeje a dekoltu

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

 

 

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Diamantová mikrodermabraze je moderní a vysoce účinná metoda mechanické exfoliace vrchní vrstvy kůže. Výsledky jsou viditelné ihned po zákroku,Diamantová mikrodermabraze odstraní nejen "nezvané hosty" pokožky, ale také stimuluje výrobní procesy kolagenu a elastinu, a přirozený růst nové tkáně. Kůže se stává hladší, jasnější a mnohem flexibilnější. Hluboká mikrodermabraze vyhlazuje jizvy a strie, redukuje jemné vrásky, skvrny a redukuje zvětšené póry. 

 

 

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují především nečistoty uloženy hluboko pod kožní škárou. Právě  tyto nečistoty neodstraníme pouhými kosmetickými přípravky a krémy, protože ty čistí pleť pouze povrchově. Čistící ultrazvuková špachte si s tímto problém hravě poradí, neboť je dostatečně účinná a přesto šetrná k pleti. Pracuje na bázi vysokofrekvenčních vibrací, které jemně masírují pleť a přitom se dostávají hluboko do kožní škáry. Odstraňují zde uložené nečistoty a intenzivně regenerují pokožku do hloubky. Pleť poté vypadá svěže a zdravě. Spustí se tím metabolismus pleti a její prokrvení. Zpřístupní se tím přísun živin a vody do nitra pokožky, pleť se tak stává dokonale hydratovanou. Ultrazvuková špachtle odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tj. tzv. peeling) a poskytuje kompletní regeneraci kůže. Zároveň slouží jako prevence proti akné, protože umožňuje postupné odstraňování podkožního mazu a tudíž i skutečnou příčinu vzniku akné.

 

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Galvanická terapie funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čímž hloubkově vyčistí pleť ve všech vrstvách, regeneruje a povzbudí buňky k vyšší aktivitě. Galvanická žehlička zlepšuje absorpci pleťových krémů, čímž zvyšuje i jejich účinek. Před samotným použitím galvanické žehličky si na pleť natřete gel proti vráskám, nebo na čištění pleti.Samotné vyhlazování pleti trvá jen pár minut, je bezpolestné a výsledky můžete vidět již po prvním použití. Pleť je po použití galvanické žehličky výrazně jemnější, méně unavená a má zdravější vzhled.

.. ultrazvuková terapie

Generátor ultrazvukových kmitů má 3 miliony kmitů za sekundu a je jedním z nejefektivnějších a nejbezpečnějších produktů na trhu. Je velmi vhodný pro menší plochy obličeje, hlavně kolem očí. Rychlé kmity galvanické žehličky generují teplo, stimulují a pomáhají aktivovat metabolismus podkožních vrstev.

.. fotonová terapie

OZAŘOVÁNÍ RŮZNÝMI BARVAMI SVĚTLA MÁ SVŮJ VÝZNAM :

Modré světlo proniká do 0,5mm, zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má dezinfekční účinek. Je vhodné na citlivou, mastnou pleť a akné. Dokáže vypnout uvolněnou pleť.

Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10mm. Dosahuje derm a stimuluje fibroplastické buňky produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okoloočí a čela.

Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř i zvenku.